Cenas
Piesakieties
Tiešsaistes rezervēšana

Rezervācijas sistēma

Tiešsaistes rezervācijas modulis jūsu mājaslapā: vietu iznomāšanas automatizācija, lietotāju ērtības un jūsu uzņēmuma efektivitātes palielināšana.

Tiešsaistes rezervēšana
0
Palielinājums pārdošanā
0
Augstāka konversijas likme
0
partneru uzņēmumi

Paplašini savu uzņēmuma iespējas

Sāciet maksimāli izmantot katru klientu #2

Palielini savu konversijas rādītāju un uzlabo klientu apkalpošanu, nekavējoties piekļūstot visām EasyWeek funkcijām.

Iegūstiet vairāk ar tiešsaistes rezervēšanas moduli

Atklājiet jaunas biznesa iespējas, pievienojot telpu un iekārtu rezervēšanas iespēju savā tīmekļa vietnē.

Saglabājiet sinhronizāciju no jebkuras ierīces

Mūsu sistēma darbojas viedtālruņos, planšetdatoros un tiešsaistes versijā. Iespēja pārvaldīt rezervācijas, kad jūs esat ceļā!

App StoreGoogle Play
Cenas
  • Kredītkarte nav nepieciešama
  • 14 dienu bezmaksas pilnā versija
  • Nav slēpto izmaksu
Bez maksas
0€
Pamatfunkcijas
Pro tarifi Pro tarifi
No 9,52€
Paplašinātās funkcijas
Salīdziniet visus plānus
Pievienojieties uzņēmumiem, kas mums uzticas

Radīt savu veiksmes stāstu ar EasyWeek palīdzību!

Rated {score} stars
4.9

Populārs vairāk nekā 10 000 uzņēmumu, kas veic vienkāršas tiešsaistes rezervācijas.

Rated {score} stars

Izvēlējos EasyWeek pēc daudziem citiem rezervāciju pakalpojumiem un esmu ļoti apmierināts. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un man palīdz efektīvi vadīt savu biznesu. Iesaku!

capterraJānis KalniņšAutoserviss
Rated {score} stars

EasyWeek ir labs rezervāciju pakalpojums. Dažreiz ir grūti izsekot visām funkcijām, bet tiešsaistes atbalsts vienmēr ir gatavs palīdzēt. Šis pakalpojums ir palīdzējis manam biznesam augt.

trustpilotIlze OzolaFrizētava
Rated {score} stars

Vai esat sporta kluba īpašnieks un meklējat veidu, kā efektīvāk pārvaldīt rezervācijas? EasyWeek ir tā atbilde! Izmantoju šo platformu jau sešus mēnešus un esmu pilnībā apmierināts. Tas atvieglo manu darbu un padara procesu daudz vienkāršāku. Noteikti iesaku!

getappMāris OzoliņšSporta klubs
Rated {score} stars

Kā kosmētikas salona īpašnieks, esmu izmēģinājis daudzas rezervāciju sistēmas. Bet nekas nestrādāja tā, kā es vēlējos. Līdz es atradu EasyWeek. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un pārvaldīt rezervācijas kļuva par vienkāršu uzdevumu. Es ieteiktu šo platformu ikvienam uzņēmumam!

playmarketSandra LiepiņaKosmētikas salons
Rated {score} stars

Es nevaru iedomāties savu darbu bez EasyWeek. Tas padara visu tik ērti un organizēti. Man patīk, ka es varu viegli pārskatīt rezervācijas un klientus. Ļoti labi!

capterraAndris BērziņšSporta klubs
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek jau kādu laiku un esmu apmierināta. Dažreiz ir nelielas problēmas, bet kopumā tas ir ļoti labi. Tas ietaupa man daudz laika un padara manu darbu efektīvāku.

applestoreLindaSkaistumkopšanas salons
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek jau gandrīz gadu un esmu apmierināta. Dažkārt ir nelielas problēmas ar sistēmu, bet kopumā tas ir ļoti noderīgs rīks manam biznesam. Paldies par jūsu darbu!

twitterLīga KļaviņaKosmetoloģijas salons
Rated {score} stars

EasyWeek ir glābējs! Tagad mēs varam viegli pārvaldīt visus mūsu klientu ierakstus un rezervācijas. Klientiem arī patīk, ka viņi var sevi pierakstīt jebkurā laikā tiešsaistē. Noteikti ieteiktu!

trustpilotLīga OzoliņaSkaistumkopšanas salons
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek pirmo reizi un esmu patīkami pārsteigta. Tas vienkāršo manu darbu un palīdz klientiem viegli veikt pasūtījumus.

twitterElinaKonditoreja
Rated {score} stars

Patīk, ka ar EasyWeek mūsu klienti var viegli rezervēt laiku mūsu sporta kluba nodarbībām. Esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju no mūsu klientiem. Viens mīnuss ir tas, ka dažreiz sistēma ir lēna.

g2Andris KrūmiņšSporta klubs
Bieži uzdotie jautājumi

Nevari atrast atbildi? Sazinies ar mūsu draudzīgo komandu.

Kādas ir priekšrocības, izmantojot EasyWeek tiešsaistes rezervēšanai?

EasyWeek vienkāršo rezervēšanas procesu, atbrīvojot vērtīgu laiku jūsu biznesam. Tas ļauj klientiem pašiem veikt rezervācijas tiešsaistē, samazinot laiku, ko pavadāt, pārvaldot tikšanās. Tas arī palīdz samazināt nepieteiktus apmeklējumus, izmantojot automatizētus atgādinājumus. Turklāt, sistēma ir pieejama 24/7, tāpēc klienti var rezervēt sev ērtā laikā.

Vai es varu pielāgot rezervēšanas procesu ar EasyWeek?

Jā, EasyWeek ļauj jums pielāgot rezervēšanas procesu, lai tas atbilstu jūsu biznesa unikālajām vajadzībām. Jūs varat izveidot savas rezervēšanas noteikumus, pieejamību, piedāvātos pakalpojumus un vēl daudz ko citu.

Kā EasyWeek apstrādā maksājumus?

EasyWeek integrējas ar vairākiem populāriem maksājumu apstrādātājiem, ļaujot jūsu klientiem tiešsaistē samaksāt par savām rezervācijām. Sistēma arī atbalsta dažādus cenu līmeņus un atlaižu kodus.

Vai es varu izmantot EasyWeek vairākām atrašanās vietām?

Noteikti, EasyWeek atbalsta uzņēmumus ar vairākām atrašanās vietām. Jūs varat pārvaldīt visas savas atrašanās vietas no viena konta, un klienti var izvēlēties savu vēlamo atrašanās vietu, veicot rezervāciju.

Kā ar klientu atbalstu?

EasyWeek piedāvā spēcīgu klientu atbalstu, ieskaitot plašu palīdzības centru un veltītu atbalsta komandu. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums gūt maksimālu labumu no EasyWeek un nodrošinātu, ka jūsu rezervācijas process norit bez problēmām.

14 dienas pilnīgas versijas bez maksas

Izmantojiet visas mūsu produkta iespējas pilnīgi bez maksas un bez ierobežojumiem. Novērtējiet EasyWeek funkcionalitāti, priekšrocības un ērtības.

Neierobežota pieeja visiem plāniem 14 dienas

Tērzējiet ar atbalsta dienestu

Izvēlieties ziņnesi, lai sazinātos ar EasyWeek atbalsta komandu

WhatsApp Telegram

Kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!

Atbalsts ir pieejams tiešsaistēSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kā tas darbojas