Cenas
Piesakieties
Aizsardzība pret neierašanos

Aizsardzība pret nerādīšanos

Pārbaudīti rīki atcelšanas minimizēšanai. Vadīt savu uzņēmumu bez peļņas zaudējumu riska klientu neklātbūtnes dēļ.

Aizsardzība pret neierašanos

14 dienas bezmaksas pilnas versijas

Neierobežota piekļuve visiem plāniem 14 dienas #2

Izmantojiet visas mūsu produkta funkcijas pilnībā bez maksas un bez ierobežojumiem. Novērtējiet EasyWeek funkcionalitāti, priekšrocības un lietošanas ērtības.

Saglabājiet sinhronizāciju no jebkuras ierīces

Mūsu sistēma darbojas viedtālruņos, planšetdatoros un tiešsaistes versijā. Iespēja pārvaldīt rezervācijas, kad jūs esat ceļā!

App StoreGoogle Play
Cenas
  • Kredītkarte nav nepieciešama
  • 14 dienu bezmaksas pilnā versija
  • Nav slēpto izmaksu
Bez maksas
0€
Pamatfunkcijas
Pro tarifi Pro tarifi
No 9,52€
Paplašinātās funkcijas
Salīdziniet visus plānus
Pievienojieties uzņēmumiem, kas mums uzticas

Radīt savu veiksmes stāstu ar EasyWeek palīdzību!

Rated {score} stars
4.9

Populārs vairāk nekā 10 000 uzņēmumu, kas veic vienkāršas tiešsaistes rezervācijas.

Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek pirmo reizi un esmu patīkami pārsteigta. Tas vienkāršo manu darbu un palīdz klientiem viegli veikt pasūtījumus.

twitterElinaKonditoreja
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek jau kādu laiku un esmu apmierināta. Dažreiz ir nelielas problēmas, bet kopumā tas ir ļoti labi. Tas ietaupa man daudz laika un padara manu darbu efektīvāku.

applestoreLindaSkaistumkopšanas salons
Rated {score} stars

Vai esat sporta kluba īpašnieks un meklējat veidu, kā efektīvāk pārvaldīt rezervācijas? EasyWeek ir tā atbilde! Izmantoju šo platformu jau sešus mēnešus un esmu pilnībā apmierināts. Tas atvieglo manu darbu un padara procesu daudz vienkāršāku. Noteikti iesaku!

getappMāris OzoliņšSporta klubs
Rated {score} stars

Esam izmantojuši EasyWeek jau vairākus mēnešus un esam apmierināti. Tas mums palīdz optimizēt darbu un atvieglot klientu plānošanu. Dažreiz ir grūti saprast visus iestatījumus, bet atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt.

capterraJānis KalniņšAuto serviss
Rated {score} stars

Izvēlējos EasyWeek pēc daudziem citiem rezervāciju pakalpojumiem un esmu ļoti apmierināts. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un man palīdz efektīvi vadīt savu biznesu. Iesaku!

capterraJānis KalniņšAutoserviss
Rated {score} stars

Patīk, ka ar EasyWeek mūsu klienti var viegli rezervēt laiku mūsu sporta kluba nodarbībām. Esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju no mūsu klientiem. Viens mīnuss ir tas, ka dažreiz sistēma ir lēna.

g2Andris KrūmiņšSporta klubs
Rated {score} stars

EasyWeek ir ļoti laba platforma, kas palīdz man un maniem klientiem. Tas ir ļoti viegli lietojams un ļoti efektīvs. Es esmu ļoti apmierināts ar šo servisu!

getappAndrisRestorāns
Rated {score} stars

EasyWeek ir glābējs! Tagad mēs varam viegli pārvaldīt visus mūsu klientu ierakstus un rezervācijas. Klientiem arī patīk, ka viņi var sevi pierakstīt jebkurā laikā tiešsaistē. Noteikti ieteiktu!

trustpilotLīga OzoliņaSkaistumkopšanas salons
Rated {score} stars

Es nevaru iedomāties savu darbu bez EasyWeek. Tas padara visu tik ērti un organizēti. Man patīk, ka es varu viegli pārskatīt rezervācijas un klientus. Ļoti labi!

capterraAndris BērziņšSporta klubs
Rated {score} stars

Es nevaru iedomāties mūsu darbu bez EasyWeek. Tas tik ļoti atvieglo darbu ar klientiem. Mēs varam viegli sekot līdzi visiem ierakstiem un rezervācijām. Ļoti ieteiktu!

twitterLaura PriedīteZobarstniecība
Bieži uzdotie jautājumi

Nevari atrast atbildi? Sazinies ar mūsu draudzīgo komandu.

Kas ir Neierādīšanās aizsardzība EasyWeek?

Neierādīšanās aizsardzība ir EasyWeek funkcija, kas aizsargā uzņēmumus no klientiem, kas neierodas uz savām tikšanām. Šī funkcija ļauj uzņēmumiem izveidot noteikumus, kas prasa klientiem sniegt depozītu vai pilnu samaksu rezervācijas laikā, samazinot finansiālo zaudējumu risku sakarā ar neierādīšanos.

Kā es varu iestatīt neierašanās aizsardzību savam biznesam EasyWeek?

Neierašanās aizsardzības iestatīšana EasyWeek ir vienkārša. Vienkārši dodieties uz sava konta iestatījumiem, atlasiet opciju 'Neierašanās aizsardzība' un sekojiet norādījumiem, lai iestatītu savus vēlamos noteikumus. Jūs varat izvēlēties prasīt depozītu vai pilnu samaksu rezervācijas laikā un norādīt nosacījumus, kādos klienti var atcelt vai pārplānot bez maksas zaudēšanas.

Ja klients neparādās savā tikšanās laikā, vai es joprojām saņemšu samaksu?

Jā, izmantojot funkciju 'Aizsardzība pret neierašanos', ja klients neierodas uz tikšanos bez atbilstošas atcelšanas vai pārcelšanas, maksājums, ko viņš veica rezervēšanas laikā, paliek Jūsu rīcībā.

Vai es varu pielāgot neierašanās aizsardzības noteikumus dažāda veida rezervācijām?

Jā, EasyWeek ļauj jums izveidot dažādus neierašanās aizsardzības noteikumus dažāda veida rezervācijām. Šī elastība nodrošina, ka politika var tikt pielāgota, lai atbilstu konkrētajām vajadzībām un riskiem, kas saistīti ar katru rezervācijas veidu.

Kas notiek, ja klienta apstrīd neieradīšanās maksu?

Ja klienta apstrīda neieradīšanās maksu, mēs iesakām jums tieši sazināties ar klientu, lai atrisinātu problēmu. Ja jūs esat ievērojis savus noteiktos neieradīšanās aizsardzības noteikumus un klienta vienkārši neieradās uz viņu norunāto tikšanos bez atbilstošas atcelšanas vai pārplānošanas, jums ir tiesības paturēt maksājumu.

Saglabājiet kontaktus ar saviem klientiem, mēs parējo nodrošināsim

Izmēģiniet EasyWeek efektīvai savas uzņēmuma vadībai. Mūsu atbalsts ir vienmēr pieejams: 7 dienas nedēļā, bez maksas jebkurā tarifā.

Koncentrējieties uz savu pakalpojumu, mēs parējo nodrošināsim

Tērzējiet ar atbalsta dienestu

Izvēlieties ziņnesi, lai sazinātos ar EasyWeek atbalsta komandu

WhatsApp Telegram

Kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!

Atbalsts ir pieejams tiešsaistēSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kā tas darbojas