Cenas
Piesakieties
Darbinieka darba grafiks

Grafika Pārvaldība

Praktiski rīki efektīvai grafika plānošanai, maiņu pārvaldībai un izmantošanas kalendāra uzturēšanai.

Maiņu plāns

14 dienas bezmaksas pilnas versijas

Neierobežota piekļuve visiem plāniem 14 dienas #2

Izmantojiet visas mūsu produkta funkcijas pilnībā bez maksas un bez ierobežojumiem. Novērtējiet EasyWeek funkcionalitāti, priekšrocības un lietošanas ērtības.

Saglabājiet sinhronizāciju no jebkuras ierīces

Mūsu sistēma darbojas viedtālruņos, planšetdatoros un tiešsaistes versijā. Iespēja pārvaldīt rezervācijas, kad jūs esat ceļā!

App StoreGoogle Play
Cenas
  • Kredītkarte nav nepieciešama
  • 14 dienu bezmaksas pilnā versija
  • Nav slēpto izmaksu
Bez maksas
0€
Pamatfunkcijas
Pro tarifi Pro tarifi
No 9,52€
Paplašinātās funkcijas
Salīdziniet visus plānus
Pievienojieties uzņēmumiem, kas mums uzticas

Radīt savu veiksmes stāstu ar EasyWeek palīdzību!

Rated {score} stars
4.9

Populārs vairāk nekā 10 000 uzņēmumu, kas veic vienkāršas tiešsaistes rezervācijas.

Rated {score} stars

Patīk, ka ar EasyWeek mūsu klienti var viegli rezervēt laiku mūsu sporta kluba nodarbībām. Esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju no mūsu klientiem. Viens mīnuss ir tas, ka dažreiz sistēma ir lēna.

g2Andris KrūmiņšSporta klubs
Rated {score} stars

Vai esat sporta kluba īpašnieks un meklējat veidu, kā efektīvāk pārvaldīt rezervācijas? EasyWeek ir tā atbilde! Izmantoju šo platformu jau sešus mēnešus un esmu pilnībā apmierināts. Tas atvieglo manu darbu un padara procesu daudz vienkāršāku. Noteikti iesaku!

getappMāris OzoliņšSporta klubs
Rated {score} stars

Kā kosmētikas salona īpašnieks, esmu izmēģinājis daudzas rezervāciju sistēmas. Bet nekas nestrādāja tā, kā es vēlējos. Līdz es atradu EasyWeek. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un pārvaldīt rezervācijas kļuva par vienkāršu uzdevumu. Es ieteiktu šo platformu ikvienam uzņēmumam!

playmarketSandra LiepiņaKosmētikas salons
Rated {score} stars

Es nevaru iedomāties mūsu darbu bez EasyWeek. Tas tik ļoti atvieglo darbu ar klientiem. Mēs varam viegli sekot līdzi visiem ierakstiem un rezervācijām. Ļoti ieteiktu!

twitterLaura PriedīteZobarstniecība
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek pirmo reizi un esmu patīkami pārsteigta. Tas vienkāršo manu darbu un palīdz klientiem viegli veikt pasūtījumus.

twitterElinaKonditoreja
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek jau kādu laiku un esmu apmierināta. Dažreiz ir nelielas problēmas, bet kopumā tas ir ļoti labi. Tas ietaupa man daudz laika un padara manu darbu efektīvāku.

applestoreLindaSkaistumkopšanas salons
Rated {score} stars

Man patīk, ka EasyWeek ir tiešām viegli lietojams! Tas ir ļoti noderīgs instrument, kas palīdz man organizēt savu sporta kluba darbību. Iesaku visiem!

applestoreJānisSporta klubs
Rated {score} stars

EasyWeek ir labs rezervāciju pakalpojums. Dažreiz ir grūti izsekot visām funkcijām, bet tiešsaistes atbalsts vienmēr ir gatavs palīdzēt. Šis pakalpojums ir palīdzējis manam biznesam augt.

trustpilotIlze OzolaFrizētava
Rated {score} stars

Izvēlējos EasyWeek pēc daudziem citiem rezervāciju pakalpojumiem un esmu ļoti apmierināts. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un man palīdz efektīvi vadīt savu biznesu. Iesaku!

capterraJānis KalniņšAutoserviss
Rated {score} stars

Es nevaru iedomāties savu darbu bez EasyWeek. Tas padara visu tik ērti un organizēti. Man patīk, ka es varu viegli pārskatīt rezervācijas un klientus. Ļoti labi!

capterraAndris BērziņšSporta klubs
Bieži uzdotie jautājumi

Nevari atrast atbildi? Sazinies ar mūsu draudzīgo komandu.

Kas ir EasyWeek maiņu plānošanas funkcija?

Maiņu plānošanas funkcija EasyWeek ir rīks, kas ļauj uzņēmumiem viegli plānot un pārvaldīt darbinieku maiņas. Šī funkcija palīdz uzņēmumiem automatizēt un racionalizēt savu darbību, ietaupot laiku un pūles.

Kā darbojas maiņu plānošanas funkcija?

Maiņu plānošanas funkcija ļauj jums izveidot darba grafiku saviem darbiniekiem, kuru tie var piekļūt un aplūkot tiešsaistē. Jūs varat piešķirt maiņas konkrētiem darbiniekiem, un viņi var jebkurā laikā un vietā pārbaudīt savu grafiku. Nepieciešamības gadījumā var viegli veikt arī izmaiņas.

Vai es varu pielāgot maiņu plānu atbilstoši savām biznesa vajadzībām?

Jā, maiņu plāna funkcija EasyWeek ir pilnībā pielāgojama. Jūs varat pielāgot iestatījumus, lai tie atbilstu jūsu biznesa specifiskajām vajadzībām. Jūs varat iestatīt maiņu ilgumu, piešķirt maiņas konkrētiem darbiniekiem un vairāk.

Vai funkcija "Maiņu plāns" ir pieejama visiem biznesa veidiem?

Jā, funkcija "Maiņu plāns" ir izstrādāta, lai būtu elastīga un to var izmantot visi biznesa veidi, kuriem ir nepieciešams maiņu plānošana. Vai jūs vada frizētavu, klīniku, sporta zāli vai kādu citu biznesa veidu, "Maiņu plāns" funkcija var palīdzēt efektīvāk pārvaldīt jūsu darbinieku grafikus.

Kādas ir priekšrocības, izmantojot maiņu plānošanas funkciju?

Maiņu plānošanas funkcija var palīdzēt jūsu uzņēmumam palielināt efektivitāti, samazināt grafiku kļūdas un uzlabot darbinieku apmierinātību. Tā novērš manuālas plānošanas nepieciešamību, tādējādi ietaupot jums laiku un pūles. Tā arī nodrošina jūsu darbiniekiem vieglu iespēju pārbaudīt savas maiņas, samazinot neskaidrības un nepareizu komunikāciju.

Paplašini savu uzņēmuma spējas

Palielini savu konversijas līmeni un uzlabo klientu apkalpošanas kvalitāti, iegūstot tūlītēju piekļuvi visām EasyWeek funkcijām.

Sāciet izmantot katru klientu vislabākajā iespējamā veidā

Tērzējiet ar atbalsta dienestu

Izvēlieties ziņnesi, lai sazinātos ar EasyWeek atbalsta komandu

WhatsApp Telegram

Kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!

Atbalsts ir pieejams tiešsaistēSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kā tas darbojas