Cenas
Piesakieties
CRM pārdošanai

Pārdošanas vadības sistēma

Labākie rīki pārdošanas veikšanai un pārvaldībai tiešsaistē. Saglabājiet informāciju par visām uzņēmuma izmaiņām un tendencēm.

Pārdošanas vadība
0
Pārdošanas pieaugums
0
Augstāka konversijas likme
0
partneru uzņēmumi

Paplašini savu uzņēmuma iespējas

Sāciet maksimāli izmantot katru klientu #2

Palielini savu konversijas rādītāju un uzlabo klientu apkalpošanu, nekavējoties piekļūstot visām EasyWeek funkcijām.

Visi pārdošanas dati vienmēr pie rokas

Efektīva pārdošanas vadība. Uzturieties informēti par visām izmaiņām un tendencēm, izmantojot analītiskos pārskatus par biznesa rezultātiem.

Saglabājiet sinhronizāciju no jebkuras ierīces

Mūsu sistēma darbojas viedtālruņos, planšetdatoros un tiešsaistes versijā. Iespēja pārvaldīt rezervācijas, kad jūs esat ceļā!

App StoreGoogle Play
Cenas
  • Kredītkarte nav nepieciešama
  • 14 dienu bezmaksas pilnā versija
  • Nav slēpto izmaksu
Bez maksas
0€
Pamatfunkcijas
Pro tarifi Pro tarifi
No 9,52€
Paplašinātās funkcijas
Salīdziniet visus plānus
Pievienojieties uzņēmumiem, kas mums uzticas

Radīt savu veiksmes stāstu ar EasyWeek palīdzību!

Rated {score} stars
4.9

Populārs vairāk nekā 10 000 uzņēmumu, kas veic vienkāršas tiešsaistes rezervācijas.

Rated {score} stars

Man patīk, ka EasyWeek ir tiešām viegli lietojams! Tas ir ļoti noderīgs instrument, kas palīdz man organizēt savu sporta kluba darbību. Iesaku visiem!

applestoreJānisSporta klubs
Rated {score} stars

Es nevaru iedomāties savu darbu bez EasyWeek. Tas padara visu tik ērti un organizēti. Man patīk, ka es varu viegli pārskatīt rezervācijas un klientus. Ļoti labi!

capterraAndris BērziņšSporta klubs
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek pirmo reizi un esmu patīkami pārsteigta. Tas vienkāršo manu darbu un palīdz klientiem viegli veikt pasūtījumus.

twitterElinaKonditoreja
Rated {score} stars

Izvēlējos EasyWeek pēc daudziem citiem rezervāciju pakalpojumiem un esmu ļoti apmierināts. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un man palīdz efektīvi vadīt savu biznesu. Iesaku!

capterraJānis KalniņšAutoserviss
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek jau gandrīz gadu un esmu apmierināta. Dažkārt ir nelielas problēmas ar sistēmu, bet kopumā tas ir ļoti noderīgs rīks manam biznesam. Paldies par jūsu darbu!

twitterLīga KļaviņaKosmetoloģijas salons
Rated {score} stars

Vai esat sporta kluba īpašnieks un meklējat veidu, kā efektīvāk pārvaldīt rezervācijas? EasyWeek ir tā atbilde! Izmantoju šo platformu jau sešus mēnešus un esmu pilnībā apmierināts. Tas atvieglo manu darbu un padara procesu daudz vienkāršāku. Noteikti iesaku!

getappMāris OzoliņšSporta klubs
Rated {score} stars

EasyWeek ir labs rezervāciju pakalpojums. Dažreiz ir grūti izsekot visām funkcijām, bet tiešsaistes atbalsts vienmēr ir gatavs palīdzēt. Šis pakalpojums ir palīdzējis manam biznesam augt.

trustpilotIlze OzolaFrizētava
Rated {score} stars

Patīk, ka ar EasyWeek mūsu klienti var viegli rezervēt laiku mūsu sporta kluba nodarbībām. Esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju no mūsu klientiem. Viens mīnuss ir tas, ka dažreiz sistēma ir lēna.

g2Andris KrūmiņšSporta klubs
Rated {score} stars

Esam izmantojuši EasyWeek jau vairākus mēnešus un esam apmierināti. Tas mums palīdz optimizēt darbu un atvieglot klientu plānošanu. Dažreiz ir grūti saprast visus iestatījumus, bet atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt.

capterraJānis KalniņšAuto serviss
Rated {score} stars

EasyWeek ir ļoti noderīga platforma mūsu biznesam. Tas mums palīdzēja organizēt ziedu pasūtījumus un automātiski pārvaldīt darbu. Tomēr dažreiz tas var būt nedaudz jucis. Tomēr kopumā es esmu apmierināts ar pakalpojumu.

capterraAnita JansoneZiedu veikals
Bieži uzdotie jautājumi

Nevari atrast atbildi? Sazinies ar mūsu draudzīgo komandu.

Kā EasyWeek var palīdzēt manam biznesam pārvaldīt pārdošanu?

EasyWeek piedāvā spēcīgu rezervēšanas platformu, kas palīdz efektivizēt jūsu pārdošanas procesus. Tas ļauj jums pārvaldīt tikšanās, rezervācijas un krājumus, padarot viegli sekot līdzi darījumiem un nodrošināt, ka jūs maksimāli izmantojat savas pārdošanas.

Vai EasyWeek var integrēties ar maniem esošajiem pārdošanas pārvaldības rīkiem?

Jā, EasyWeek ir izstrādāts, lai bez problēmām strādātu ar dažādiem pārdošanas pārvaldības rīkiem. Tas nozīmē, ka jūs varat to integrēt savā esošajā infrastruktūrā bez problēmām pārejai.

Vai EasyWeek ir piemērots visiem uzņēmuma lielumiem?

Noteikti! Neatkarīgi no tā, vai esat mazs uzņēmums, kas vēlas vienkāršot rezervāciju veikšanu, vai liels uzņēmums, kas meklē automatizācijas iespējas, EasyWeek ir pielāgojams, lai apmierinātu jūsu vajadzības.

Kā EasyWeek aizsargā manu klientu datus?

EasyWeek nopietni uztver datu aizsardzību. Mums ir stingri drošības pasākumi, lai nodrošinātu visu klientu datu drošību. Mēs ievērojam visus galvenos datu aizsardzības noteikumus.

Kādu atbalstu EasyWeek piedāvā uzņēmumiem?

EasyWeek piedāvā plašu atbalstu uzņēmumiem, ieskaitot tehnisko atbalstu, lai palīdzētu integrēt un izmantot platformu, kā arī klientu apkalpošanu, lai atbildētu uz jebkuriem jautājumiem vai problēmām, kas jums varētu rasties.

14 dienas pilnīgas versijas bez maksas

Izmantojiet visas mūsu produkta iespējas pilnīgi bez maksas un bez ierobežojumiem. Novērtējiet EasyWeek funkcionalitāti, priekšrocības un ērtības.

Neierobežota pieeja visiem plāniem 14 dienas

Tērzējiet ar atbalsta dienestu

Izvēlieties ziņnesi, lai sazinātos ar EasyWeek atbalsta komandu

WhatsApp Telegram

Kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!

Atbalsts ir pieejams tiešsaistēSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kā tas darbojas