Cenas
Piesakieties
Formas veidotājs

Rezervācijas forma

Ērts tīmekļa rezervācijas formas veidotājs optimizē klientu reģistrāciju un palielina biznesa efektivitāti.

Formas veidotājs

Paplašini savu uzņēmuma iespējas

Sāciet maksimāli izmantot katru klientu #2

Palielini savu konversijas rādītāju un uzlabo klientu apkalpošanu, nekavējoties piekļūstot visām EasyWeek funkcijām.

Saglabājiet sinhronizāciju no jebkuras ierīces

Mūsu sistēma darbojas viedtālruņos, planšetdatoros un tiešsaistes versijā. Iespēja pārvaldīt rezervācijas, kad jūs esat ceļā!

App StoreGoogle Play
Cenas
  • Kredītkarte nav nepieciešama
  • 14 dienu bezmaksas pilnā versija
  • Nav slēpto izmaksu
Bez maksas
0€
Pamatfunkcijas
Pro tarifi Pro tarifi
No 9,52€
Paplašinātās funkcijas
Salīdziniet visus plānus
Pievienojieties uzņēmumiem, kas mums uzticas

Radīt savu veiksmes stāstu ar EasyWeek palīdzību!

Rated {score} stars
4.9

Populārs vairāk nekā 10 000 uzņēmumu, kas veic vienkāršas tiešsaistes rezervācijas.

Rated {score} stars

Patīk, ka ar EasyWeek mūsu klienti var viegli rezervēt laiku mūsu sporta kluba nodarbībām. Esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju no mūsu klientiem. Viens mīnuss ir tas, ka dažreiz sistēma ir lēna.

g2Andris KrūmiņšSporta klubs
Rated {score} stars

EasyWeek ir ļoti noderīga platforma mūsu biznesam. Tas mums palīdzēja organizēt ziedu pasūtījumus un automātiski pārvaldīt darbu. Tomēr dažreiz tas var būt nedaudz jucis. Tomēr kopumā es esmu apmierināts ar pakalpojumu.

capterraAnita JansoneZiedu veikals
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek pirmo reizi un esmu patīkami pārsteigta. Tas vienkāršo manu darbu un palīdz klientiem viegli veikt pasūtījumus.

twitterElinaKonditoreja
Rated {score} stars

EasyWeek ir ļoti laba platforma, kas palīdz man un maniem klientiem. Tas ir ļoti viegli lietojams un ļoti efektīvs. Es esmu ļoti apmierināts ar šo servisu!

getappAndrisRestorāns
Rated {score} stars

EasyWeek ir labs rezervāciju pakalpojums. Dažreiz ir grūti izsekot visām funkcijām, bet tiešsaistes atbalsts vienmēr ir gatavs palīdzēt. Šis pakalpojums ir palīdzējis manam biznesam augt.

trustpilotIlze OzolaFrizētava
Rated {score} stars

Esam izmantojuši EasyWeek jau vairākus mēnešus un esam apmierināti. Tas mums palīdz optimizēt darbu un atvieglot klientu plānošanu. Dažreiz ir grūti saprast visus iestatījumus, bet atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt.

capterraJānis KalniņšAuto serviss
Rated {score} stars

Es nevaru iedomāties savu darbu bez EasyWeek. Tas padara visu tik ērti un organizēti. Man patīk, ka es varu viegli pārskatīt rezervācijas un klientus. Ļoti labi!

capterraAndris BērziņšSporta klubs
Rated {score} stars

Izvēlējos EasyWeek pēc daudziem citiem rezervāciju pakalpojumiem un esmu ļoti apmierināts. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un man palīdz efektīvi vadīt savu biznesu. Iesaku!

capterraJānis KalniņšAutoserviss
Rated {score} stars

Man patīk, ka EasyWeek ir tiešām viegli lietojams! Tas ir ļoti noderīgs instrument, kas palīdz man organizēt savu sporta kluba darbību. Iesaku visiem!

applestoreJānisSporta klubs
Rated {score} stars

Es nevaru iedomāties mūsu darbu bez EasyWeek. Tas tik ļoti atvieglo darbu ar klientiem. Mēs varam viegli sekot līdzi visiem ierakstiem un rezervācijām. Ļoti ieteiktu!

twitterLaura PriedīteZobarstniecība
Bieži uzdotie jautājumi

Nevari atrast atbildi? Sazinies ar mūsu draudzīgo komandu.

Kas ir veidlapu veidotāja funkcija EasyWeek?

Veidlapu veidotājs ir funkcija EasyWeek, kas ļauj uzņēmumiem izveidot pielāgotas veidlapas. Šīs veidlapas var izmantot dažādiem mērķiem, piemēram, klientu informācijas ievākšanai, tikšanos rezervēšanai un maksājumu apstrādei. Veidlapu veidotāja funkcija ir lietotājam draudzīga un neprasa nekādas programmēšanas prasmes.

Kāpēc man vajadzētu izmantot formu veidotāja funkciju?

Formu veidotāja funkcija ļauj pielāgot formas atbilstoši jūsu biznesa vajadzībām. Tas ne tikai uzlabo jūsu biznesa darbību, bet arī uzlabo lietotāju pieredzi jūsu klientiem. Formas var integrēt jūsu tīmekļa vietnē vai lietotnē, padarot to viegli klientiem rezervēt tikšanās vai pakalpojumus.

Cik pielāgojams ir veidlapas veidotājs EasyWeek?

Veidlapas veidotājs EasyWeek ir ļoti pielāgojams. Jūs varat pievienot dažādus laukus, izvēlēties no dažādiem ievades tipiem (teksts, izvēles rūtiņa utt.), iestatīt lauka validāciju un pat mainīt dizainu, lai tas atbilstu jūsu zīmolam. Tas ļauj jums izveidot veidlapas, kas ir pielāgotas jūsu konkrētajām vajadzībām.

Vai ir kāds ierobežojums formu skaitam, ko varu izveidot, izmantojot Formu veidotāju?

Nē, nav nekādu ierobežojumu formu skaitam, ko varat izveidot, izmantojot EasyWeek Formu veidotāja funkciju. Jūs varat izveidot tik daudz formu, cik jūsu uzņēmumam ir nepieciešams.

Vai es varu integrēt formas, ko esmu izveidojis, ar citām sistēmām?

Jā, formas, ko jūs izveidojat ar Form Builder, var integrēt ar citām sistēmām. Tas ļauj jums racionalizēt savu darbību, automatizējot datu savākšanu un apstrādi.

14 dienas pilnīgas versijas bez maksas

Izmantojiet visas mūsu produkta iespējas pilnīgi bez maksas un bez ierobežojumiem. Novērtējiet EasyWeek funkcionalitāti, priekšrocības un ērtības.

Neierobežota pieeja visiem plāniem 14 dienas

Tērzējiet ar atbalsta dienestu

Izvēlieties ziņnesi, lai sazinātos ar EasyWeek atbalsta komandu

WhatsApp Telegram

Kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!

Atbalsts ir pieejams tiešsaistēSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kā tas darbojas