Cenas
Piesakieties
Algas modulis

Algas aprēķināšana

Ērta sistēma algas aprēķināšanai un darbinieku maksājumu efektīvai pārvaldībai. Izveidots, lai vienkāršotu jūsu darba procesus.

Personāla algotojums

Paplašini savu uzņēmuma iespējas

Sāciet maksimāli izmantot katru klientu #2

Palielini savu konversijas rādītāju un uzlabo klientu apkalpošanu, nekavējoties piekļūstot visām EasyWeek funkcijām.

Saglabājiet sinhronizāciju no jebkuras ierīces

Mūsu sistēma darbojas viedtālruņos, planšetdatoros un tiešsaistes versijā. Iespēja pārvaldīt rezervācijas, kad jūs esat ceļā!

App StoreGoogle Play
Cenas
  • Kredītkarte nav nepieciešama
  • 14 dienu bezmaksas pilnā versija
  • Nav slēpto izmaksu
Bez maksas
0€
Pamatfunkcijas
Pro tarifi Pro tarifi
No 9,52€
Paplašinātās funkcijas
Salīdziniet visus plānus
Pievienojieties uzņēmumiem, kas mums uzticas

Radīt savu veiksmes stāstu ar EasyWeek palīdzību!

Rated {score} stars
4.9

Populārs vairāk nekā 10 000 uzņēmumu, kas veic vienkāršas tiešsaistes rezervācijas.

Rated {score} stars

Es nevaru iedomāties savu darbu bez EasyWeek. Tas padara visu tik ērti un organizēti. Man patīk, ka es varu viegli pārskatīt rezervācijas un klientus. Ļoti labi!

capterraAndris BērziņšSporta klubs
Rated {score} stars

Izvēlējos EasyWeek pēc daudziem citiem rezervāciju pakalpojumiem un esmu ļoti apmierināts. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un man palīdz efektīvi vadīt savu biznesu. Iesaku!

capterraJānis KalniņšAutoserviss
Rated {score} stars

EasyWeek ir glābējs! Tagad mēs varam viegli pārvaldīt visus mūsu klientu ierakstus un rezervācijas. Klientiem arī patīk, ka viņi var sevi pierakstīt jebkurā laikā tiešsaistē. Noteikti ieteiktu!

trustpilotLīga OzoliņaSkaistumkopšanas salons
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek pirmo reizi un esmu patīkami pārsteigta. Tas vienkāršo manu darbu un palīdz klientiem viegli veikt pasūtījumus.

twitterElinaKonditoreja
Rated {score} stars

Vai esat sporta kluba īpašnieks un meklējat veidu, kā efektīvāk pārvaldīt rezervācijas? EasyWeek ir tā atbilde! Izmantoju šo platformu jau sešus mēnešus un esmu pilnībā apmierināts. Tas atvieglo manu darbu un padara procesu daudz vienkāršāku. Noteikti iesaku!

getappMāris OzoliņšSporta klubs
Rated {score} stars

Esam izmantojuši EasyWeek jau vairākus mēnešus un esam apmierināti. Tas mums palīdz optimizēt darbu un atvieglot klientu plānošanu. Dažreiz ir grūti saprast visus iestatījumus, bet atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt.

capterraJānis KalniņšAuto serviss
Rated {score} stars

EasyWeek ir ļoti noderīga platforma mūsu biznesam. Tas mums palīdzēja organizēt ziedu pasūtījumus un automātiski pārvaldīt darbu. Tomēr dažreiz tas var būt nedaudz jucis. Tomēr kopumā es esmu apmierināts ar pakalpojumu.

capterraAnita JansoneZiedu veikals
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek jau gandrīz gadu un esmu apmierināta. Dažkārt ir nelielas problēmas ar sistēmu, bet kopumā tas ir ļoti noderīgs rīks manam biznesam. Paldies par jūsu darbu!

twitterLīga KļaviņaKosmetoloģijas salons
Rated {score} stars

Patīk, ka ar EasyWeek mūsu klienti var viegli rezervēt laiku mūsu sporta kluba nodarbībām. Esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju no mūsu klientiem. Viens mīnuss ir tas, ka dažreiz sistēma ir lēna.

g2Andris KrūmiņšSporta klubs
Rated {score} stars

Kā kosmētikas salona īpašnieks, esmu izmēģinājis daudzas rezervāciju sistēmas. Bet nekas nestrādāja tā, kā es vēlējos. Līdz es atradu EasyWeek. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un pārvaldīt rezervācijas kļuva par vienkāršu uzdevumu. Es ieteiktu šo platformu ikvienam uzņēmumam!

playmarketSandra LiepiņaKosmētikas salons
Bieži uzdotie jautājumi

Nevari atrast atbildi? Sazinies ar mūsu draudzīgo komandu.

Kā darbojas EasyWeek darbinieku algu aprēķina pārvaldības funkcija?

EasyWeek darbinieku algu aprēķina pārvaldības funkcija ir automatizēta sistēma, kas palīdz pārvaldīt jūsu uzņēmuma algu aprēķinu. Tā aprēķina algas, balstoties uz stundām, kas ir reģistrētas sistēmā, ņemot vērā jebkuru virsstundu, atvaļinājumu un neapmaksātas pārtraukumus. To var pielāgot jūsu uzņēmuma specifiskajām vajadzībām un normatīviem aktiem.

Vai Darbinieku algas pārvaldības funkcija var apstrādāt dažāda veida darbinieku līgumus?

Jā, Darbinieku algas pārvaldības funkcija ir izstrādāta, lai apstrādātu dažāda veida līgumus. Neatkarīgi no tā, vai jūsu darbinieki ir pilna laika, daļēja laika darbinieki vai līgumstrādnieki, sistēmu var pielāgot, lai atbilstu konkrētajiem līguma noteikumiem.

Vai funkcija 'Personāla algu pārvaldība' ir droša?

Jā, drošība ir EasyWeek prioritāte. Mēs izmantojam progresīvus drošības protokolus, lai nodrošinātu, ka visa informācija, tostarp algu informācija, tiek glabāta konfidenciāli un droši no neautorizētām piekļuves iespējām.

Vai Funkcija 'Personāla Algu Pārvaldība' var integrēties ar citu grāmatvedības programmatūru?

Jā, EasyWeek 'Personāla Algu Pārvaldība' var integrēties ar daudzām populārām grāmatvedības programmatūrām. Tas ļauj veikt bezproblēmu datu pārsūtīšanu un palīdz saglabāt visu jūsu finanšu informāciju vienuviet.

Ko darīt, ja man ir nepieciešama palīdzība izmantojot Darbinieku Algas Vadības funkciju?

EasyWeek nodrošina visaptverošu atbalstu visām tā funkcijām. Ja Jums ir nepieciešama palīdzība izmantojot Darbinieku Algas Vadības funkciju, Jūs varat sazināties ar mūsu klientu servisa komandu, kura ir gatava Jums palīdzēt jebkurā laikā.

Saglabājiet kontaktus ar saviem klientiem, mēs parējo nodrošināsim

Izmēģiniet EasyWeek efektīvai savas uzņēmuma vadībai. Mūsu atbalsts ir vienmēr pieejams: 7 dienas nedēļā, bez maksas jebkurā tarifā.

Koncentrējieties uz savu pakalpojumu, mēs parējo nodrošināsim

Tērzējiet ar atbalsta dienestu

Izvēlieties ziņnesi, lai sazinātos ar EasyWeek atbalsta komandu

WhatsApp Telegram

Kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!

Atbalsts ir pieejams tiešsaistēSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kā tas darbojas