Cenas
Piesakieties
Tīmekļa vietnes veidotājs

Profesionāls tīmekļa vietņu būvētājs

Viegli pieejami rīki ātrai tīmekļa vietnes izveidei ar tiešsaistes rezervēšanas logrīku

Tīmekļa vietnes veidotājs

14 dienas bezmaksas pilnas versijas

Neierobežota piekļuve visiem plāniem 14 dienas #2

Izmantojiet visas mūsu produkta funkcijas pilnībā bez maksas un bez ierobežojumiem. Novērtējiet EasyWeek funkcionalitāti, priekšrocības un lietošanas ērtības.

Saglabājiet sinhronizāciju no jebkuras ierīces

Mūsu sistēma darbojas viedtālruņos, planšetdatoros un tiešsaistes versijā. Iespēja pārvaldīt rezervācijas, kad jūs esat ceļā!

App StoreGoogle Play
Cenas
  • Kredītkarte nav nepieciešama
  • 14 dienu bezmaksas pilnā versija
  • Nav slēpto izmaksu
Bez maksas
0€
Pamatfunkcijas
Pro tarifi Pro tarifi
No 9,52€
Paplašinātās funkcijas
Salīdziniet visus plānus
Pievienojieties uzņēmumiem, kas mums uzticas

Radīt savu veiksmes stāstu ar EasyWeek palīdzību!

Rated {score} stars
4.9

Populārs vairāk nekā 10 000 uzņēmumu, kas veic vienkāršas tiešsaistes rezervācijas.

Rated {score} stars

Patīk, ka ar EasyWeek mūsu klienti var viegli rezervēt laiku mūsu sporta kluba nodarbībām. Esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju no mūsu klientiem. Viens mīnuss ir tas, ka dažreiz sistēma ir lēna.

g2Andris KrūmiņšSporta klubs
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek jau kādu laiku un esmu apmierināta. Dažreiz ir nelielas problēmas, bet kopumā tas ir ļoti labi. Tas ietaupa man daudz laika un padara manu darbu efektīvāku.

applestoreLindaSkaistumkopšanas salons
Rated {score} stars

EasyWeek ir glābējs! Tagad mēs varam viegli pārvaldīt visus mūsu klientu ierakstus un rezervācijas. Klientiem arī patīk, ka viņi var sevi pierakstīt jebkurā laikā tiešsaistē. Noteikti ieteiktu!

trustpilotLīga OzoliņaSkaistumkopšanas salons
Rated {score} stars

EasyWeek ir ļoti noderīga platforma mūsu biznesam. Tas mums palīdzēja organizēt ziedu pasūtījumus un automātiski pārvaldīt darbu. Tomēr dažreiz tas var būt nedaudz jucis. Tomēr kopumā es esmu apmierināts ar pakalpojumu.

capterraAnita JansoneZiedu veikals
Rated {score} stars

Es nevaru iedomāties savu darbu bez EasyWeek. Tas padara visu tik ērti un organizēti. Man patīk, ka es varu viegli pārskatīt rezervācijas un klientus. Ļoti labi!

capterraAndris BērziņšSporta klubs
Rated {score} stars

EasyWeek ir ļoti laba platforma, kas palīdz man un maniem klientiem. Tas ir ļoti viegli lietojams un ļoti efektīvs. Es esmu ļoti apmierināts ar šo servisu!

getappAndrisRestorāns
Rated {score} stars

Esam izmantojuši EasyWeek jau vairākus mēnešus un esam apmierināti. Tas mums palīdz optimizēt darbu un atvieglot klientu plānošanu. Dažreiz ir grūti saprast visus iestatījumus, bet atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt.

capterraJānis KalniņšAuto serviss
Rated {score} stars

Vai esat sporta kluba īpašnieks un meklējat veidu, kā efektīvāk pārvaldīt rezervācijas? EasyWeek ir tā atbilde! Izmantoju šo platformu jau sešus mēnešus un esmu pilnībā apmierināts. Tas atvieglo manu darbu un padara procesu daudz vienkāršāku. Noteikti iesaku!

getappMāris OzoliņšSporta klubs
Rated {score} stars

Es nevaru iedomāties mūsu darbu bez EasyWeek. Tas tik ļoti atvieglo darbu ar klientiem. Mēs varam viegli sekot līdzi visiem ierakstiem un rezervācijām. Ļoti ieteiktu!

twitterLaura PriedīteZobarstniecība
Rated {score} stars

Kā kosmētikas salona īpašnieks, esmu izmēģinājis daudzas rezervāciju sistēmas. Bet nekas nestrādāja tā, kā es vēlējos. Līdz es atradu EasyWeek. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un pārvaldīt rezervācijas kļuva par vienkāršu uzdevumu. Es ieteiktu šo platformu ikvienam uzņēmumam!

playmarketSandra LiepiņaKosmētikas salons
Bieži uzdotie jautājumi

Nevari atrast atbildi? Sazinies ar mūsu draudzīgo komandu.

Kas ir mājaslapas veidotāja funkcija EasyWeek?

Mājaslapas veidotājs EasyWeek ir funkcija, kas ļauj uzņēmumiem izveidot savas profesionālas un pielāgojamas mājaslapas. Tas ir vienkāršs un viegli lietojams rīks, kuram nav nepieciešamas kodēšanas prasmes. Jūs varat izvēlēties savu dizainu, pievienot savu uzņēmuma datus un integrēt savu rezervācijas sistēmu.

Kā es varu izmantot Tīmekļa vietnes veidotāju, lai integrētu savu rezervēšanas sistēmu?

Rezervēšanas sistēmas integrēšana, izmantojot Tīmekļa vietnes veidotāju, ir vienkāršs process. Kad esat izveidojis savu tīmekļa vietni, varat pievienot pogu 'Rezervēt tūlīt', kas tieši saista uz jūsu EasyWeek rezervēšanas platformu. Tas ļauj jūsu klientiem tieši no jūsu tīmekļa vietnes veikt rezervācijas.

Vai man ir nepieciešamas tehniskās prasmes, lai izmantotu mājaslapas veidotāju?

Nē, jums nav nepieciešamas nekādas tehniskās prasmes, lai izmantotu mājaslapas veidotāju. Mūsu rīks ir izstrādāts lietotājam draudzīgi, un jūs varat izveidot profesionālu mājaslapu tikai ar dažiem klikšķiem. Turklāt mūsu atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt, ja jums tas ir nepieciešams.

Vai es varu pielāgot savu tīmekļa vietni, izmantojot Tīmekļa vietņu veidotāju?

Jā, protams. Mūsu Tīmekļa vietņu veidotājam ir dažādas pielāgošanas iespējas. Jūs varat mainīt izkārtojumu, krāsas un fontus, pievienot savu logotipu un attēlus, kā arī izvēlēties, kuras lapas un sadaļas iekļaut. Jūs tiešām varat padarīt tīmekļa vietni par savu.

Kādas ir priekšrocības, izmantojot mājaslapas veidotāju EasyWeek?

Izmantojot mājaslapas veidotāju, jūs varat izveidot profesionālu mājaslapu, kas atspoguļo jūsu zīmolu un integrē jūsu rezervācijas sistēmu. Tas klientiem atvieglo jūsu atrašanu un afsprādžu rezervēšanu. Turklāt, mājaslapas esamība var uzlabot jūsu tiešsaistes klātbūtni un palīdzēt jūsu biznesam augt.

14 dienas pilnīgas versijas bez maksas

Izmantojiet visas mūsu produkta iespējas pilnīgi bez maksas un bez ierobežojumiem. Novērtējiet EasyWeek funkcionalitāti, priekšrocības un ērtības.

Neierobežota pieeja visiem plāniem 14 dienas

Tērzējiet ar atbalsta dienestu

Izvēlieties ziņnesi, lai sazinātos ar EasyWeek atbalsta komandu

WhatsApp Telegram

Kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!

Atbalsts ir pieejams tiešsaistēSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kā tas darbojas