Cenas
Piesakieties
CRM programma

CRM sistēma klientu rezervācijām

Efektīva tīmekļa bāzēta CRM sistēma, kas optimizē pakalpojumu rezervācijas, klientu pārvaldību un automatizē visus biznesa procesus.

CRM sistēma
0
Palielinājums pārdošanā
0
Augstāka konversijas likme
0
partneru uzņēmumi

Paplašini savu uzņēmuma iespējas

Sāciet maksimāli izmantot katru klientu #2

Palielini savu konversijas rādītāju un uzlabo klientu apkalpošanu, nekavējoties piekļūstot visām EasyWeek funkcijām.

Optimizējiet procesus labāka rezultāta sasniegšanai

EasyWeek CRM palīdz uzlabot klientu attiecības un palielina viņu apmierinātību, kas savukārt palielina jūsu pārdošanu un apgrozījumu.

Saglabājiet sinhronizāciju no jebkuras ierīces

Mūsu sistēma darbojas viedtālruņos, planšetdatoros un tiešsaistes versijā. Iespēja pārvaldīt rezervācijas, kad jūs esat ceļā!

App StoreGoogle Play
Cenas
  • Kredītkarte nav nepieciešama
  • 14 dienu bezmaksas pilnā versija
  • Nav slēpto izmaksu
Bez maksas
0€
Pamatfunkcijas
Pro tarifi Pro tarifi
No 9,52€
Paplašinātās funkcijas
Salīdziniet visus plānus
Pievienojieties uzņēmumiem, kas mums uzticas

Radīt savu veiksmes stāstu ar EasyWeek palīdzību!

Rated {score} stars
4.9

Populārs vairāk nekā 10 000 uzņēmumu, kas veic vienkāršas tiešsaistes rezervācijas.

Rated {score} stars

Patīk, ka ar EasyWeek mūsu klienti var viegli rezervēt laiku mūsu sporta kluba nodarbībām. Esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju no mūsu klientiem. Viens mīnuss ir tas, ka dažreiz sistēma ir lēna.

g2Andris KrūmiņšSporta klubs
Rated {score} stars

Esam izmantojuši EasyWeek jau vairākus mēnešus un esam apmierināti. Tas mums palīdz optimizēt darbu un atvieglot klientu plānošanu. Dažreiz ir grūti saprast visus iestatījumus, bet atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt.

capterraJānis KalniņšAuto serviss
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek jau kādu laiku un esmu apmierināta. Dažreiz ir nelielas problēmas, bet kopumā tas ir ļoti labi. Tas ietaupa man daudz laika un padara manu darbu efektīvāku.

applestoreLindaSkaistumkopšanas salons
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek jau gandrīz gadu un esmu apmierināta. Dažkārt ir nelielas problēmas ar sistēmu, bet kopumā tas ir ļoti noderīgs rīks manam biznesam. Paldies par jūsu darbu!

twitterLīga KļaviņaKosmetoloģijas salons
Rated {score} stars

Es nevaru iedomāties savu darbu bez EasyWeek. Tas padara visu tik ērti un organizēti. Man patīk, ka es varu viegli pārskatīt rezervācijas un klientus. Ļoti labi!

capterraAndris BērziņšSporta klubs
Rated {score} stars

EasyWeek ir ļoti noderīga platforma mūsu biznesam. Tas mums palīdzēja organizēt ziedu pasūtījumus un automātiski pārvaldīt darbu. Tomēr dažreiz tas var būt nedaudz jucis. Tomēr kopumā es esmu apmierināts ar pakalpojumu.

capterraAnita JansoneZiedu veikals
Rated {score} stars

EasyWeek ir labs rezervāciju pakalpojums. Dažreiz ir grūti izsekot visām funkcijām, bet tiešsaistes atbalsts vienmēr ir gatavs palīdzēt. Šis pakalpojums ir palīdzējis manam biznesam augt.

trustpilotIlze OzolaFrizētava
Rated {score} stars

EasyWeek ir ļoti laba platforma, kas palīdz man un maniem klientiem. Tas ir ļoti viegli lietojams un ļoti efektīvs. Es esmu ļoti apmierināts ar šo servisu!

getappAndrisRestorāns
Rated {score} stars

Kā kosmētikas salona īpašnieks, esmu izmēģinājis daudzas rezervāciju sistēmas. Bet nekas nestrādāja tā, kā es vēlējos. Līdz es atradu EasyWeek. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un pārvaldīt rezervācijas kļuva par vienkāršu uzdevumu. Es ieteiktu šo platformu ikvienam uzņēmumam!

playmarketSandra LiepiņaKosmētikas salons
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek pirmo reizi un esmu patīkami pārsteigta. Tas vienkāršo manu darbu un palīdz klientiem viegli veikt pasūtījumus.

twitterElinaKonditoreja
Bieži uzdotie jautājumi

Nevari atrast atbildi? Sazinies ar mūsu draudzīgo komandu.

Kas ir CRM sistēma un kā tā integrējas ar EasyWeek?

CRM (Customer Relationship Management) sistēma ir rīks, kas palīdz pārvaldīt mijiedarbību ar klientiem un potenciālajiem klientiem. EasyWeek integrējas ar jūsu CRM sistēmu, lai racionalizētu rezervāciju un tikšanās procesus, uzlabojot efektivitāti un klientu pieredzi.

Kā EasyWeek var uzlabot mūsu CRM efektivitāti?

EasyWeek var automatizēt rezervācijas un tikšanās procesus, samazinot manuālas darbības jūsu CRM. Tas noved pie palielinātas produktivitātes, precīzākas datu pārvaldības un uzlabota klientu apkalpošanas.

Vai EasyWeek var sinhronizēties ar mūsu esošo CRM sistēmu?

Jā, EasyWeek ir izstrādāts, lai integrētos ar dažādām populārām CRM sistēmām. Tas ļauj veikt bezproblēmu datu pārsūtīšanu un sinhronizāciju, nodrošinot jūsu biznesa darbības gludu norisi.

Ko darīt, ja mums ir nepieciešama palīdzība, integrējot EasyWeek ar mūsu CRM sistēmu?

Mūsu atbalsta komanda ir gatava palīdzēt jums ar jebkādiem izaicinājumiem, kas var rasties integrācijas procesā. Mēs nodrošināsim, ka EasyWeek darbojas bez problēmām jūsu CRM vidē.

Vai EasyWeek piedāvā pašas CRM funkcijas?

Jā, EasyWeek ir dažas iebūvētas CRM funkcionalitātes. Tas ietver klientu mijiedarbības izsekošanu, klientu datu pārvaldīšanu un atskaišu ģenerēšanu. Tomēr, ja vēlaties izmantot paplašinātākas CRM funkcijas, var būt noderīga integrācija ar veltītu CRM sistēmu.

14 dienas pilnīgas versijas bez maksas

Izmantojiet visas mūsu produkta iespējas pilnīgi bez maksas un bez ierobežojumiem. Novērtējiet EasyWeek funkcionalitāti, priekšrocības un ērtības.

Neierobežota pieeja visiem plāniem 14 dienas

Tērzējiet ar atbalsta dienestu

Izvēlieties ziņnesi, lai sazinātos ar EasyWeek atbalsta komandu

WhatsApp Telegram

Kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!

Atbalsts ir pieejams tiešsaistēSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kā tas darbojas