Cenas
Piesakieties
Darbinieku saraksts

Grafiku Izstrādāšanas Programmatūra

Labākā lietotne darba plānošanai un darbinieku grafiku izveidošanai. Visas maiņas vienmēr kontrolē. Vairs nekādas kļūdas.

Komandas darba plānošana
0
Palielinājums pārdošanā
0
Augstāka konversijas likme
0
partneru uzņēmumi

Paplašini savu uzņēmuma iespējas

Sāciet maksimāli izmantot katru klientu #2

Palielini savu konversijas rādītāju un uzlabo klientu apkalpošanu, nekavējoties piekļūstot visām EasyWeek funkcijām.

Vienkārša dizaina

Neatkarīgi no tā, cik daudz darbinieku jums ir, ar EasyWeek visi viņu maiņas vienmēr ir redzamas un viegli pārvaldāmas. Vairs nav pretrunu un kļūdu grafikā.

Saglabājiet sinhronizāciju no jebkuras ierīces

Mūsu sistēma darbojas viedtālruņos, planšetdatoros un tiešsaistes versijā. Iespēja pārvaldīt rezervācijas, kad jūs esat ceļā!

App StoreGoogle Play
Cenas
  • Kredītkarte nav nepieciešama
  • 14 dienu bezmaksas pilnā versija
  • Nav slēpto izmaksu
Bez maksas
0€
Pamatfunkcijas
Pro tarifi Pro tarifi
No 9,52€
Paplašinātās funkcijas
Salīdziniet visus plānus
Pievienojieties uzņēmumiem, kas mums uzticas

Radīt savu veiksmes stāstu ar EasyWeek palīdzību!

Rated {score} stars
4.9

Populārs vairāk nekā 10 000 uzņēmumu, kas veic vienkāršas tiešsaistes rezervācijas.

Rated {score} stars

Izvēlējos EasyWeek pēc daudziem citiem rezervāciju pakalpojumiem un esmu ļoti apmierināts. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un man palīdz efektīvi vadīt savu biznesu. Iesaku!

capterraJānis KalniņšAutoserviss
Rated {score} stars

Esam izmantojuši EasyWeek jau vairākus mēnešus un esam apmierināti. Tas mums palīdz optimizēt darbu un atvieglot klientu plānošanu. Dažreiz ir grūti saprast visus iestatījumus, bet atbalsta komanda vienmēr ir gatava palīdzēt.

capterraJānis KalniņšAuto serviss
Rated {score} stars

Vai esat sporta kluba īpašnieks un meklējat veidu, kā efektīvāk pārvaldīt rezervācijas? EasyWeek ir tā atbilde! Izmantoju šo platformu jau sešus mēnešus un esmu pilnībā apmierināts. Tas atvieglo manu darbu un padara procesu daudz vienkāršāku. Noteikti iesaku!

getappMāris OzoliņšSporta klubs
Rated {score} stars

EasyWeek ir ļoti noderīga platforma mūsu biznesam. Tas mums palīdzēja organizēt ziedu pasūtījumus un automātiski pārvaldīt darbu. Tomēr dažreiz tas var būt nedaudz jucis. Tomēr kopumā es esmu apmierināts ar pakalpojumu.

capterraAnita JansoneZiedu veikals
Rated {score} stars

Kā kosmētikas salona īpašnieks, esmu izmēģinājis daudzas rezervāciju sistēmas. Bet nekas nestrādāja tā, kā es vēlējos. Līdz es atradu EasyWeek. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un pārvaldīt rezervācijas kļuva par vienkāršu uzdevumu. Es ieteiktu šo platformu ikvienam uzņēmumam!

playmarketSandra LiepiņaKosmētikas salons
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek jau gandrīz gadu un esmu apmierināta. Dažkārt ir nelielas problēmas ar sistēmu, bet kopumā tas ir ļoti noderīgs rīks manam biznesam. Paldies par jūsu darbu!

twitterLīga KļaviņaKosmetoloģijas salons
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek pirmo reizi un esmu patīkami pārsteigta. Tas vienkāršo manu darbu un palīdz klientiem viegli veikt pasūtījumus.

twitterElinaKonditoreja
Rated {score} stars

Man patīk, ka EasyWeek ir tiešām viegli lietojams! Tas ir ļoti noderīgs instrument, kas palīdz man organizēt savu sporta kluba darbību. Iesaku visiem!

applestoreJānisSporta klubs
Rated {score} stars

EasyWeek ir ļoti laba platforma, kas palīdz man un maniem klientiem. Tas ir ļoti viegli lietojams un ļoti efektīvs. Es esmu ļoti apmierināts ar šo servisu!

getappAndrisRestorāns
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek jau kādu laiku un esmu apmierināta. Dažreiz ir nelielas problēmas, bet kopumā tas ir ļoti labi. Tas ietaupa man daudz laika un padara manu darbu efektīvāku.

applestoreLindaSkaistumkopšanas salons
Bieži uzdotie jautājumi

Nevari atrast atbildi? Sazinies ar mūsu draudzīgo komandu.

Vai es varu izmantot EasyWeek, lai plānotu savas komandas darbu?

Jā, EasyWeek ir izstrādāts, lai palīdzētu jums efektīvi un viegli plānot savas komandas darbu. Jūs varat uzdot uzdevumus, sekot līdzi progresam un pārvaldīt grafikus vienā vietā.

Kā EasyWeek palīdz ar komandas plānošanu?

EasyWeek piedāvā dažādas iespējas komandas plānošanai. Jūs varat izveidot individuālus grafikus katram komandas loceklim, uzdot uzdevumus, pārvaldīt pieejamību un pat sinhronizēt ar citiem kalendāriem, lai nodrošinātu, ka nav dubultu rezervāciju.

Vai es varu sekot līdzi savas komandas progresam ar EasyWeek?

Jā, EasyWeek ļauj jums sekot līdzi savas komandas progresam un veiktspējai. Jūs varat uzraudzīt pabeigtos uzdevumus, nostrādātās stundas un kopējo produktivitāti.

Vai ir iespējams sinhronizēt EasyWeek ar citiem kalendāriem?

Jā, EasyWeek var sinhronizēt ar citiem kalendāriem. Šī funkcija nodrošina, ka visas jūsu rezervācijas, tikšanās un plānojumi ir vienā vietā un nav konfliktu vai dubultu rezervāciju.

Ko man darīt, ja man ir nepieciešams pārcelt vai atcelt rezervāciju?

EasyWeek nodrošina iespēju ērti pārcelt vai atcelt rezervācijas. Jūs varat to izdarīt tieši no platformas, un visas izmaiņas automātiski atjaunos visus sinhronizētos kalendārus.

Paplašini savu uzņēmuma spējas

Palielini savu konversijas līmeni un uzlabo klientu apkalpošanas kvalitāti, iegūstot tūlītēju piekļuvi visām EasyWeek funkcijām.

Sāciet izmantot katru klientu vislabākajā iespējamā veidā

Tērzējiet ar atbalsta dienestu

Izvēlieties ziņnesi, lai sazinātos ar EasyWeek atbalsta komandu

WhatsApp Telegram

Kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!

Atbalsts ir pieejams tiešsaistēSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kā tas darbojas