Cenas
Piesakieties
Klientu datubāze

Tiešsaistes Klientu attiecību pārvaldības programmatūra

Uzticama sistēma klientu kopienas uzturēšanai un jūsu uzņēmuma lietotāju datu pārvaldībai.

Klientu datubāze
0
Palielinājums pārdošanā
0
Augstāka konversijas likme
0
partneru uzņēmumi

14 dienas bezmaksas pilnas versijas

Neierobežota piekļuve visiem plāniem 14 dienas #2

Izmantojiet visas mūsu produkta funkcijas pilnībā bez maksas un bez ierobežojumiem. Novērtējiet EasyWeek funkcionalitāti, priekšrocības un lietošanas ērtības.

Visaptīns profils par katru klientu

EasyWeek klientu datubāze ir nenovērtējams palīgs informācijas savākšanā par potenciālajiem un esošajiem klientiem. Izmantojiet piezīmes un funkcijas, lai uzlabotu pakalpojumu, un importējiet vai eksportējiet datus pēc vajadzības.

Saglabājiet sinhronizāciju no jebkuras ierīces

Mūsu sistēma darbojas viedtālruņos, planšetdatoros un tiešsaistes versijā. Iespēja pārvaldīt rezervācijas, kad jūs esat ceļā!

App StoreGoogle Play
Cenas
  • Kredītkarte nav nepieciešama
  • 14 dienu bezmaksas pilnā versija
  • Nav slēpto izmaksu
Bez maksas
0€
Pamatfunkcijas
Pro tarifi Pro tarifi
No 9,52€
Paplašinātās funkcijas
Salīdziniet visus plānus
Pievienojieties uzņēmumiem, kas mums uzticas

Radīt savu veiksmes stāstu ar EasyWeek palīdzību!

Rated {score} stars
4.9

Populārs vairāk nekā 10 000 uzņēmumu, kas veic vienkāršas tiešsaistes rezervācijas.

Rated {score} stars

Izvēlējos EasyWeek pēc daudziem citiem rezervāciju pakalpojumiem un esmu ļoti apmierināts. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un man palīdz efektīvi vadīt savu biznesu. Iesaku!

capterraJānis KalniņšAutoserviss
Rated {score} stars

EasyWeek ir labs rezervāciju pakalpojums. Dažreiz ir grūti izsekot visām funkcijām, bet tiešsaistes atbalsts vienmēr ir gatavs palīdzēt. Šis pakalpojums ir palīdzējis manam biznesam augt.

trustpilotIlze OzolaFrizētava
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek pirmo reizi un esmu patīkami pārsteigta. Tas vienkāršo manu darbu un palīdz klientiem viegli veikt pasūtījumus.

twitterElinaKonditoreja
Rated {score} stars

Es nevaru iedomāties savu darbu bez EasyWeek. Tas padara visu tik ērti un organizēti. Man patīk, ka es varu viegli pārskatīt rezervācijas un klientus. Ļoti labi!

capterraAndris BērziņšSporta klubs
Rated {score} stars

EasyWeek ir ļoti noderīga platforma mūsu biznesam. Tas mums palīdzēja organizēt ziedu pasūtījumus un automātiski pārvaldīt darbu. Tomēr dažreiz tas var būt nedaudz jucis. Tomēr kopumā es esmu apmierināts ar pakalpojumu.

capterraAnita JansoneZiedu veikals
Rated {score} stars

Kā kosmētikas salona īpašnieks, esmu izmēģinājis daudzas rezervāciju sistēmas. Bet nekas nestrādāja tā, kā es vēlējos. Līdz es atradu EasyWeek. Tas ir ļoti vienkārši lietojams un pārvaldīt rezervācijas kļuva par vienkāršu uzdevumu. Es ieteiktu šo platformu ikvienam uzņēmumam!

playmarketSandra LiepiņaKosmētikas salons
Rated {score} stars

Vai esat sporta kluba īpašnieks un meklējat veidu, kā efektīvāk pārvaldīt rezervācijas? EasyWeek ir tā atbilde! Izmantoju šo platformu jau sešus mēnešus un esmu pilnībā apmierināts. Tas atvieglo manu darbu un padara procesu daudz vienkāršāku. Noteikti iesaku!

getappMāris OzoliņšSporta klubs
Rated {score} stars

Man patīk, ka EasyWeek ir tiešām viegli lietojams! Tas ir ļoti noderīgs instrument, kas palīdz man organizēt savu sporta kluba darbību. Iesaku visiem!

applestoreJānisSporta klubs
Rated {score} stars

EasyWeek ir ļoti laba platforma, kas palīdz man un maniem klientiem. Tas ir ļoti viegli lietojams un ļoti efektīvs. Es esmu ļoti apmierināts ar šo servisu!

getappAndrisRestorāns
Rated {score} stars

Es izmantoju EasyWeek jau gandrīz gadu un esmu apmierināta. Dažkārt ir nelielas problēmas ar sistēmu, bet kopumā tas ir ļoti noderīgs rīks manam biznesam. Paldies par jūsu darbu!

twitterLīga KļaviņaKosmetoloģijas salons
Bieži uzdotie jautājumi

Nevari atrast atbildi? Sazinies ar mūsu draudzīgo komandu.

Kas ir 'Klientu datubāze' funkcija EasyWeek?

EasyWeek 'Klientu datubāze' ir funkcija, kas ļauj uzņēmumiem pārvaldīt un organizēt savu klientu informāciju. Tajā ietilpst dažādas funkcionalitātes, piemēram, klientu ierakstu pievienošana, rediģēšana un dzēšana, klientu rezervāciju un transakciju izsekošana un vairāk.

Kā 'Klientu datubāzes' funkcija var palīdzēt manam biznesam?

'Klientu datubāzes' funkcija ļauj jums izsekot un pārvaldīt visas savas klientu interakcijas vienā vietā. Tā var palīdzēt jums ar klientu saglabāšanas stratēģijām, personalizētu mārketingu un kopējā klientu apkalpošanas uzlabošanu.

Vai manu klientu dati ir droši ar EasyWeek?

Jā, EasyWeek ir apņēmies nodrošināt jūsu klientu datu drošību. Mēs izmantojam progresīvus drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu datus no neautorizētas piekļuves un izmantošanas.

Vai es varu importēt savu esošo klientu datubāzi EasyWeek?

Jā, EasyWeek ļauj uzņēmumiem importēt savu esošo klientu datubāzi. Gadījumā, ja rodas kādas problēmas vai izaicinājumi, mūsu atbalsta komanda ir vienmēr gatava palīdzēt.

Vai es varu eksportēt savus klientu datus no EasyWeek?

Jā, jūs varat eksportēt savus klientu datus no EasyWeek jebkurā laikā. Tas var būt noderīgs, izveidojot dublējumus vai izmantojot datus citās sistēmās vai platformās.

14 dienas pilnīgas versijas bez maksas

Izmantojiet visas mūsu produkta iespējas pilnīgi bez maksas un bez ierobežojumiem. Novērtējiet EasyWeek funkcionalitāti, priekšrocības un ērtības.

Neierobežota pieeja visiem plāniem 14 dienas

Tērzējiet ar atbalsta dienestu

Izvēlieties ziņnesi, lai sazinātos ar EasyWeek atbalsta komandu

WhatsApp Telegram

Kādi jautājumi? Sazinieties ar mums!

Atbalsts ir pieejams tiešsaistēSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photoSupport manager photo
Kā tas darbojas